| ruginiz a întrebat:

Pur Blanca Blossom sau Pur Blanca Blush? imi comand acum, dar inca nu m-am hotarat. Pareri. e urgent happy

Răspuns Câştigător
| jlv a răspuns:

Personal, imi place mai mult Pur Blanca Blush, dar eu nu-mi mai cumpar parfumurile astea caci mirosul nu persista...

4 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Pur Blanca Blushbig grin

| ruginiz explică:

Mie imi plac si cele dulci, dar nu excesiv. de obicei, floral, fin, putin tare, combinat cu putin dulce. e greu sa descrii un parfum. si sunt mai nehotarata la chestii din astea marunte pentru ca de obicei cand imi aleg ceva, nu regret dupa happy

| mm_2126 a răspuns:

Pur blanca blush...il ador
am si eu si miroase bestial...

| mm_2126 a răspuns:

Pur blanca blush...il ador
am si eu ...si miroase bestial