| anonim_4396 a întrebat:

Pur Blanca Blossom sau Pur Blanca Blush? care va place? eu sunt o persoana foarte indecisa cand vine vorba de chestii marunte gen. Vreau sa imi comand unul, dar nu stiu care. Nu pot sa ma hotarasc. Orice parere e binevenita happy

2 răspunsuri:
| MiReLa_3183 a răspuns:

Pur Blanca Blush l-am avut si miroase foarte frumos... Pur Blanca Blossom. am auzit ca este si el bun dar nu se compara cu Pur Blanca Blush sau cu Pur Blanca. te sfatuiesc sa-ti comanzi Pur Blanca Blushtongue

| raluka_6562 a răspuns:

Pur Blanca Blush,,, Am si toata lumea il lauda.:X