| sopranaCadaverica a întrebat:

Puteti recomanda o foarte buna vopsea de par permananeta? Mersi

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Londa

| alina2k18 a răspuns:

Eu daca ma fac cu negru si din aia la 5 lei daca e sa cumpar tot lucios este parul laughing dar sunt multumita de Syoss anti damage system, Garnier sensational si l oreal excellence, cu astea ma fac de ani de zile.
Le-am folosit de f multe ori pentru ca atunci cand le gasesc la promotie imi iau 2-3-4 cutiiwinking oricum ma vopsesc la max 4 saptamani deci se duc repejor.
Palette, Loncolor, Londa, Revlon = horror pentru mine care am firul gros, mi s-a facut sarma/f aspru dupa vopsit cu astea.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Părului meu ii place L'oreal Preference și Garniet Olia. Astea rezista cel mai mult.

| armand69 a răspuns:

Wella

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Buna
Nu stiu daca exista si in Romania
Dar este cea mai buna vapsea permanenta si este in toate culorile posibile
:arctic fox

| Diana99624 a răspuns:

Din ce stiu eu, vopseaua de la Garnier este una dintre cele mai bune. Acum depinde si la ce te referi. La timpul in care rezista pe par sau cat de daunatoare este, etc.

| sopranaCadaverica explică (pentru Diana99624):

Am scris clar 'permanenta'. Deci sa dureze...mult. big grin Si sa dea un luciu placut parului.

| gabicoo a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Kober! Durează mult și are un luciu plăcut!
hee hee

| sopranaCadaverica explică (pentru gabicoo):

Imi e mila de sotia ta. Daca ai.

| gabicoo a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Dacă mă uit bine la numele tău Kober-ul nu e o soluție! Îți recomand grundul de tablă și vopseaua "Lovitură de ciocan"!
laughing

| sopranaCadaverica explică (pentru gabicoo):

Esti mai imaginativ decat o sacosa de Lidl