| ge0rgianna a întrebat:

va rog, imi puteti recomanda si mie o vopsea de par foarte buna?big grin

5 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Cele de la L'oreal sunt bune, acelea fara amoniac.Si cele de la Garnier sunt bune.In general cele fara amoniac sunt mai bune ca nu iti distrug parul asa de rauhappyDar daca vrei sa iti deschizi parul cele fara amoniac nu sunt recomandate, nu deschid parul!

| Seline a răspuns:

L'oreal, sau Joico (vopsea profesionala pe care o gasesti doar in salon).

| miauu a răspuns:

Garnier

| georgiana a răspuns:

Buna! Incearca L´Oreal sau cea de al Garnier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kallos - nu este foarte buna dar este mai buna decat ce se gaseste pe piata.