| Maryna98 a întrebat:

Puteti sa -mi faceti un top 3 pentru samponuri anti-matreata, dar din propria experienta si preturile. funda

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Elseve. e singurul care m-a ajutat sa scap de matreata 100%. Cel mic costa cam 12-15 lei iar cel mare cam 20 de lei. Ti-lk recomand pe cel cu laptisor de matca si omega 9. ala e ceel mai bun :*

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Clear si Headen sunt foarte bune

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Samponul syoss ti-l recomand pe primul loc, pe al doilea si pe al treilea loc.deci iti zic ca eu aveam mari probleme cu matreata pana cand mi la recomandat cineva si mie.deci e cel mai bun din cate am incercatwinking sper ca ti-am fost de ajutor. primesc si eu o fundita?batting eyelashes