| mada_4633 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie care sampon vi se pare mai bun? Am incercat diverse insa nu am obtinut rezultatul dorit.Mentionez ca as vrea un par stralucitor, fara matreata si daca se poate sa reduca excesul de sebum...happy

11 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Pai acela ar fi clear, este bun, numai ca, costa ceva.

Ai sa vezi ca dupa ce te speli cu el, o sa ai parul foarte usor, si placut la atingere=)

pace!

| georggyy a răspuns:

Pantene.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eu folosesc Dove Therapy Antidandruff, mi se pare cel mai bun din câte am încercat, mă îmbrac destul de des cu lucruri închise la culoare şi n-am mai observat mătreaţă pe umeri. În plus, după spălare mă clătesc cu apă + oţet de mere, părul este strălucitor şi nu se îngraşă. Cred totuşi că fiecare scalp reacţionează altfel la şampon şi va trebui să încerci mai multe până să-l găseşti pe cel potrivit pentru tine...

| miauu a răspuns:

Gliss de vreio 3 ani
e foarte bun
toate prietenele mele il folosesc
:*

| LoryM22 a răspuns:

L'Oreal (anti-matreaza, stralucire, par degradat, pentru toate tipurile de par, il lasa moale ca matasea)folosesc si balsam e super tare, si eu am incercat multe dar acesta este extraordinar du-te si vezi toata gama si te hotarasti ce vrei ca au de toate la preturi accesibile.

| ruxybelle a răspuns:

Wash&go

| Raiden a răspuns:

Eu folosesc Clear 4 men.

| iri a răspuns:

Eu folosesc Garnier Fructis si e cel mai bun dintre cele pe care le-am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elseve Renutrition.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon purifiant de la Satinique, alternand cu sampon antimatreata tot Satinique, stralucirea poate fi redata de un balsam hidratant sau o masca hranitoare, amandoua sunt eficiente, eu folosesc aceasta gama de peste 6 ani. Daca te intereseaza detalii, sunt aici. Corina

| Andreea_2261 a răspuns:

Eu folosesc Sioss. si sincera sunt foarte multumita de el.
ti-l recomand cu incredere... pusi
http://www.zeberka.pl/img/b/227.jpg