| 현주 a întrebat:

Rama crapata se poate duce la reparat? Doresc sa mentionez ca lentila nu a patit nimic, doar rama e rupta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate duce la lipit/reparat. Dar aproape sigur cei de la optica vor incerca sa te convinga sa o schimbi. Asta, pentru ca ramele sint cele mai scumpe si... fac si ei un ban. Mai ales ca, nu se vor mai potrivi lentilele si, automat vor trebui altele. Incearca sa nu le cedezi daca nu este nevoie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper sa ai succes.

| 현주 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce.:* Am schimbat rama, iar lentilele le-am pastrat.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru 현주):

Ma bucur ca ai reusit. Ai avut noroc ca s-au potrivit la forma si marime.