| ana2o1o a întrebat:

Hey!happy. Vreau sa va cer sfatul in privinta parfumurilor. O sa vreau sa imi achizitionez in curand un parfum nou, dar vreau unu care sa persiste mult timp. Cele pe care le-am avut pana acum miroseau ft bine[pentru gusturile mele]. dar nu persistau o perioada lunga de timp ci max cateva ore.Asa ca daca as fi fericita sa va citesc parerile, ce parfumuri purtati? care sunt cele mai persistente? de unde le cumparati? si asa mai departe happytongue

10 răspunsuri:
| dracdeingerash a răspuns:

Eu una folosesc numai Vanderbilt pe care il primesc direct din parfumerie de afara alaturi de Chanson d'Eau, dar Chanson'urile de obicei le vand tongue

| Barajag a răspuns:

Eu folosesc de trei ani acelasi parfum(nu cumpara niciodata apa de parfum, nu persista atata timp cat iti doresti) care se numeste Opium si mai am unul de la Givenchy.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Summer mania giorgio armani. persista o zi intreaga.

| escroaca a răspuns:

Mai nou mi-am luat : Far Away de la Avon, folosesc si Purblanca thinking, Little Black Dressbatting eyelashes Acum depinde si de pretul la care vrei sa le ei bineinteles;; ); Gucci Rouje smug, D&G, Armani... Km astea imi plac mie. Sper ca ti'am fost de ajutor

Ai grija de tine :*:Xwave

| andrei_5375 a răspuns:

Iti recomand parfumuri fragonard sau club parfum france daca ai rabdare o 2 saptamani (si esti din bucuresti) voi primi o valiza cu esantioane de la clubparfum si iti vei putea alege parfumul eu mi-am luat 2 parfumuri de la ei si daca dau pe un tricou miroase 3 zile big grin idul meu de mess este umfrider93

| rocs_3671 a răspuns:

Rare pearls, Incandessence, Pur Blanca Blush de la Avon.

| Daniela_7324 a răspuns:

Miss o - de la oriflame happy

| ☺ Must be really☺ a răspuns:

Incearca Opium, miroase superb, este scump dar merita!

| Famous B a răspuns:

Daca iti plac parfumurile dulci ai putea incerca nina ricii in forma de mar, calvin klein - euforia, black xs... cele de la dior sunt foarte bune.dolce gabbana light este putin mai fresh.

| Replique a răspuns:

Incearca Baccarat Rouge 540. Un parfum care persista foarte mult. Poti gasi o alternativa ieftina aici https://replique.ro/produs/parfum-baccarat-rouge-540-100ml/