| FairPlay a întrebat:

Recent mi-am facut un tatuaj, si sunt curios daca pot folosi o crema ALOE PROPOLIS CREME, asptep un raspuns repede.

4 răspunsuri:
| Metaloco a răspuns:

Poate te iriti de le ea... oricum cel mai indicat ii sa te dai cu crema de galbenele

| ionut2424 a răspuns:

Frate cea mai buna crema e ''bepanthen'' si eu am unul si l-am dat cu aceasta crema, aproximativ 2 saptamani, de 2 ori pe zi, e chiar foarte buna

| FairPlay explică:

Crema de galbenele este buna atunci cand faci dus sa iti dai o suprafata subtire pentru a nu face contact cu apa, dar nu este buna sa iti dai cu ea pentru ca absoarbe tusu.

| Sharpe008 a răspuns:

Poti