| elena10192837480 a întrebat:

Recomandari pentru parfumuri de la Avon? Prefer cele foarte dulci

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu iti recomand pe cele de la Amway (amway.ro). Din toti cei ce stiu ca le-au incercat, nu stiu pe cineva caruia sa ii fi displacut, toti au spus ca sunt faine. In plus, sunt originale, nu le gasesti peste tot.

| elena10192837480 explică (pentru cristi202):

Multumesc frumos, dar m-ar interesa cele dulci de la Avon

| cristi202 a răspuns (pentru elena10192837480):

Cu placere, dar eu ti-am oferit o alternativa, s-ar putea sa gasesti si acolo ceva care sa iti placa, si poate mai mult ca cele de la Avon. Dar, tu hotarasti ce iti iei

| dragodana a răspuns:

Salut! Parere personala:parfumurile Avon sunt 99% proaste, nu tin si nici nu miros bine.Dar, daca insisti, a cumparat o colega Premier.Am crezut ca fac diabet numai cand am trecut pe langa ea.Mai dulce decat asta n-am intalnit in viata mea. Apoi in toate cataloagele Avon sun pagini parfumate.