| madalinutzamada a întrebat:

Ce pastile de ingrasat imi recomandati?happy Fundoi!

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Multă ciocolatăăăăălaughing!

| VeronicaLL a răspuns:

Draga Mada,
Din experienta iti spun ca am incercat multi ani toate vitaminele existente pe piata romaneasca (aproape toate). Am ajuns sa apelez la metode naturiste (germeni de grau incoltiti amestecati cu miere si miez de nuca). Nimic nu a dat rezultate, sau poate ca un kg, doua, desi eu aveam un deficit de vreo 10. Intr-un final de la prea multe minerale introduse in corp si prea putina apa, am facut o piatra la rinichi.

Intr-un final AM REUSIT, dar sa vezi cum: Am renuntat la ideea ca o pastila minune ma va ingrasa: NU EXISTA! (sau cel putin la mine nu a functionat, a propos am luat si niste siropuri naturiste -nici astea nu au avut efect). Cred ca ai, ceea ce am si eu si se numeste metabolism rapid, In cazul meu, daca sunt stresata nu am pofta de mancare, deci evident nu mananc. Asadar, iti spuneam ca am reusit intr-un final si de trei ani ma mentin. Trebuie sa renunti la stres (daca poti), sa te detasezi de orice te enerveaza, te agita sau iti creste metabolismul. Eu am facut o "cura" cu cea mai nesanatoasa mancare (cartofi prajiti, dulciuri). Am respectat 3 mese principale (neaparat un castron cu supa). Supa mareste stomacul. La inceput, a fost mai greu, pentru ca aveam stomacul ft mic si m-am fortat sa mananc. Asa trebuie sa faci si tu: nu te gandi ca te-ai saturat ci ca trebuie sa termini portia.

Si sa stii ca nu ii cred pe aceia care spun,, manac mult si nu ma ingras". Nu exista. Multi traiesc cu impresia ca mananca mult, sau ppoate manaca mult o data si apoi patru zile doar ciugulesc.

Daca te intereseaza mai multe detalii referitoare la "cura", urmata de mine, anunta-ma! In pastile, nu mai cred...

| IrinaVew a răspuns:

Du-te la HERBALIFE e bun dar totusi scump. o sa iti dea niste shakeuri. de ciocolata vanilie. sau sucuri. si iti dau ei mai multe sfaturi. cred ca in medie. cam 1 milion jumate pe lunawinking. sau mai simplu mananci mult si iei supradyn

| A_Tha_Monyy_1999 a răspuns:

Ce trebuie sa eu sa ma pun pe mine