| andreea199959 a întrebat:

Hei TPU... După cum știți începe scoala și am cam luat în greutate vara asta. Am 16 ani...m-am îngrășat rău vara asta. Va rog sa îmi recomandați o dieta foarte folositoare...pastile...creme...orice...am nevoie de ajutor. Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anaaandr17 a răspuns:

Nu iti trebuie dieta, poti sa mananci fara paine si zahar daca vrei, dar daca faci 50 de abdomene pe seara si alergi sigur vei avea rezultate, eu asa fac mereu si functioneaza. Sper ca te-am ajutat, succes!:*

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa nu mai mananci atatea prostii si sa faci mai multa miscare.

| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa, nu mai manca nimic facut cu zahar/faina cartofi sau orez si gata.

| iSwag a răspuns:

Ce inaltime si cate kg ai?

| qCrazyMan a răspuns:

Eu zic sa te duci la sala sau sa-ti iei niste gantere de 10kg buc..sa vezi intr-un an ce pui pe tine de muschi big grin

| FunditzaWwW a răspuns:

Fa mișcare...nu cura, esti in creștere lasa toti frustrati nu asta contează pune accentu pe continut nu pe ambalaj iubeste-te asa cum esti ca alți nu au mâini ori picioare si nu se plang.