| Anca95 a întrebat:

Recomandati-mi un epilator bun va rog!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Braun sau Philips.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Philips si Braun, amandoua sunt bune

| pwp a răspuns:

Dupa parerea mea..Braun e cel mai bun epilator!

| Ella a răspuns:

Eu zic sa te faci cu ceara! Mie de la epilator imi cresc firele de par in piele, si e foarte inesteticsad Plus ca te doare mai rau, iar de la crema depilatoare, iti creste parul mai repede(ca si cum te-ai facut cu lama). Ceara, dupa parerea mea e mai buna.

| AoiTori a răspuns:

Eu am Braun si sunt multumita...asta exceptand durerea

| zw33ty a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, aduc epilatoare Remington nou noute la un pret mai mic decat cel care este pe site.contacteaza-ma

| mixxjim a răspuns:

Crema de epilat, de la farmec sau veet, e mult mai rapida, mai eficienta (in maxim 10 minute inainte de dus esti gata) si durere absolut zero, e ca si cum te-ai da cu orice crema pe corp

| Dana211 a răspuns:

Ce intelegi prin "bun"? Sa te tina mult timp, sa nu te doara cand te epilezi? Eu am un Philips de mai bine de 6 ani si e foarte bun. Doare primele dati cand te epilezi dar dupa se obisnuieste pielea si nu mai ai probleme

| lVlad a răspuns:

Gillettrolling on the floorrolling on the floor

| iulikutza14 a răspuns:

Eu zic sa incerci cu crema de epilat daca esti din Constanta cauta in Careffour este o crema alba si "ambalajul" mov e super buna crema eu cu aia ma iau si nu i8mi ramane nici un fir de par te dai pe picioare(maini) si stai cu crema timp de 5 minute (dupa ce o intinzi) apoi te duci si te speli cu apa pe picioare(maini) te stergi si nu mai ai nimic funda?