| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un nuantator de par bun.Am parul natural si nu as vrea sa folosesc vopsea. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Denisse_8813 a răspuns:

Depinde ce culoare vrei sa incerci.Sunt nuantatoare bune si de la palette si la Londa... Poti merge sa intrebi de culoarea pe care o vrei.Vanzatoarea iti va arata mai multe si alegi nuanta care-ti place mai mult. Eu personal le prefer pe cele de la Londa pentru ca rezista la mai multe spalari. Ar mai fi bune si cele de la L'OREAL happy

7 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Nuantatoare bune sunt cele de la l'oreal, casting, insa actioneaza exact ca o vopsea, insa fara acel amoniac care distruge parul happy

| EUSIATIT a răspuns:

Hotaraste-te ce culoate doresti sau cere-i vanzatoarei catalogul si te orientezi la fata locului. Ok, ai facut o alegere, bine, sa nu te vopsesti cu vopsea adevarata pentru ca e mai usor de schimbat culoarea si iti deterioreaza parul.

| Dianna a răspuns:

Casting creme gloss...la mine si dupa o luna se vede superb si are si o stralucire frumoasa :X

| Happy a răspuns:

De la palette si la Londa sunt cele mai bune big grin a avut o prietena de-a mea si si-a facut parul cu londa si i-a iesit super.Acum alegerea este a ta palette inca nu a incercat. Pupici kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai parul deschis la culoare iti recomand nuantatorul de la Londa nu stiu daca mai exista, dar il caut si eu pentru ca vreau sa bag un gri platinat pe un saten deschis natural o sa iasa superb. M aine sunt la magazin si caut, te pup si sper sa faci ca mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele de la L'oreal sunt bune...si as vrea sa ma fac cu nuantator nu as vrea sa ma vopsesc de acum am parul saten inchis si nu stiu nici eu ce culoare sa-mi fac...as fi vrut un ciocolatiu

| alexx_7035 a răspuns:

Eu iti recomand Casting de la L'oreal si eu imi fac suvite si are o gama foarte variata de nuante, luceste foarte frumos pe par si e fara amoniac.