| ledzeppelin a întrebat:

Vreau sa imi deschid parul cu o nuanta dar nu vreau sa folosesc vopsea ci un nuantator gen sampon care sa se duca dupa cateva spalari. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| FunnyLoOVe a răspuns:

Poti si mai simplu sa folosesti ceaiul de musetel, sau plicutri de vopsea nuantatoare

| Andra80 a răspuns:

Foloseste spuma nuantatoare de la wella sau l oreal.nu are amoniac si da un luciu super la par.

| Iadhira a răspuns:

Nu trebuie neaparat şampon. Ai putea încerca să te dai cu lamâie de câteva ori pe cap şi ţi se va deschide cât de cât. Încearcă!

| florinatm a răspuns:

Te speli pe cap cu ceai de tei cu lamaie si te clatesti tot cu ceai