| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Recomandati-mi, va rog, o crema care da rezultate pentru tratarea vergeturi. Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nicio cremă nu tratează vergeturile, doar oferă elasticitate pielii și previne alte vergeturi viitoare.
Folosește pe cele care au în compoziție vitamina A, melanină/elastină/colagen.
Pa, pa.

| Mariinaa a răspuns:

Vergeturile nu pot fi tratate definitiv mai ales daca sunt in acel stadiu cand au devenit albe, insa le poti ameliora, incearca "Supliform" de la farmacia naturista. Succeshappy.

| agnessme a răspuns:

Uite aici http://margocosmetics.ro/......sline.html margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup