| ramona_1444 a întrebat:

vreau si eu o parere de la baieti:de revelion ma duc la un chef unde toate fetele se duc in pantaloni insa eu as vrea sa ma duc in fusta. voi ce ziceti fusta sau pantaloni?

Răspuns Câştigător
| illusion a răspuns:

Nu te lua dupa ele.asa am facut eu, am facut ca ele si am regretat ca nu mam imbracat in rochita sau fusta... o sa fii apreciata mai mult ca thu o sa fii unica tongue

6 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Pai tu ar trebui sa fii mai originala dupa parerea mea nu sa fii ca celelalte fete... Ce crezi tu ca ar zice baietii?laughinglaughinglaughingFusta normal!

lolita
| lolita a răspuns:

Eu intotdeauna m-am imbracat in rochie sau fusta, tine cont totusi sa nu te duci prea dezbracate deoarece este posibil sa iesiti afara si nu vrei sa regreti alegrerea facuta laughing

| Aly07 a răspuns:

Cum iti sta mai bine happy.

| albastrel a răspuns:

Sunt fata dar vreau sa iti dau un sfat : du-te cum vrei tu si cum te simti bine, nu trebuie sa fii ca majoritea fetelor, fii unikwinking

| cucu a răspuns:

Pai u stii mai bine. te duci sa te distrezi sau te duci la agatat? cum te simti mai bine in fusta sau in pantaloni? eu zic ca poti fii eleganta si sexy si in pantaloni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in fusta vei fi unika