| StilSanatos a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac de revelion? mentiones ca am 1 m 60, putin mai grasuta, lata in solduri? si ce geaca m-ar avantaja? si ce fusta sau rochita as putea sa aleg?

Răspuns Câştigător
| ioana_5244 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o rochita stramta, dar nici foarte stramta.sa nu fie lunga mai sus de genunchi. sau orice care sa nu fie sub genunchi ca sa iti faca picioarele mai lungihappy
ia-ti niste tocuri comode pentru ca o sa mai si dansezi si trebuie sa te simti bine. sau ai putea sa iti iei niste botine cu toc. sa nu fie cizme lungi deoarece creeaza iluzia optica ca ai picioarele mai scurtehappy