| Avril01 a întrebat:

Buna fetelor!:X As vrea si eu pentru revelion o rochita sau fusta tutulove struck ce ziceti?batting eyelashes Stiti de unde as putea face rost?straight face Sunt din Buzau.si aici nu prea suntstraight face! :* multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la Zara sau Mango.

xoxo

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ai incercat pe Unirii? Acolo sunt cateva magazine mai trendy, unde gasesti cam orice!

| noktambul a răspuns:

Fusta " tutu "?! Aia e pentru balerine. Faci revelionul la balul Operei Romane?

| noktambul a răspuns:

@kylexy : Cred ca e "vecina " nu "vecin". Ca vrea fusta "tutu". Doar daca n-o fi vreun vecin cu alte orientari!laughing

| Kylexy a răspuns:

Primul utilizator care il gasesc din buzau salutare vecine laughing unde stai in buzau?

| Bianca_2501 a răspuns:

Poti comanda una pe internet.