| Daysukki a întrebat:

S. o. s am nevoie de ajutor, urgent! pentru cele care ati urma tratametul cu ulei de ricin, cat de mult va crescut parul? si cuml-ati folosit? in cat timp s-au vazut rezultatele? mi-am luat si eu ulei de ricin si acolo scrie ca trebuie sa stau o noapte intreaga cu el pe par si dimineata sa ma clatesc, trebuie neaparat folosit asa? ca nu-l pot folosi pana saptamana viitoare ca trebuie sa plec undeva si nu am tmp sa ma clatesc si sa ma usuc in timpul scolii. funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Betty_7297 a răspuns:

Si eu am folosit ulei de ricin, si a functionat. Ori stateam toata noaptea cu el si ma spalam dimineata, ori stateam o ora, doua si dupa ma spalam. Mie mi-a regenerat parul ars de la placa si vopsea, si chiar a dar rezultate. Te sfatuiesc sa incerci. Si daca vrei ai putea sa il amesteci cu un galbenus de ou. Face bine la par. Succes :*

2 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Sall! Si eu am incercat tratamentul asta si nu se vad asa de repede rezultatele, dar stiu ca vara este bine sa te dai, fiindca va creste mai repede atunci, am incercat de 2 ori pe saptamana si nu imi mai cade asa mult...

| annndaa a răspuns:

Tin sa te dezamagesc si sa-ti spun ca am incercat si eu tratamente de genul care iti creste parul si alte minuni si nu face decat sa-ti intareasca firul de par, mi-a spus si mie cosmeticiana laughing dar bafta!