| .... a întrebat:

S. o. s Vreau sa ma vopsesc din blond foarte deschis ...intr-o culoare sau mai multe.am tenul alb si ochii albastri. Vreau sa scap de blondul asta ...nu ca nu mi-ar placea dar imi distruge foarte tare parul >>>!!!

Răspuns Câştigător
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Ai putea sa te vopsesti cu coji de nuca, ti l-ar mai inchide si ar regenera firul de par

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Ai grija cum te vopsesti ca parul fiind foarte deschis ai putea avea surprize.incearca sa aduci parul spre culoarea ta naturala, un blond roscat de la casting creme loreal ti-as recomanda.pentru cele mai noi informatii despre produse de beauty, noutati si sfaturi, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| carminaburana43 a răspuns:

Oare un blond roscat nu ti-ar prinde bine?

| .... explică:

Multumesc mult pentru sfaturile date!

| PauLa.M a răspuns:

Numai brunet sa nu te vopsesti big grin
ai putea sa te faci un saten ciocolatiu big grin

Răspuns utilizator avertizat
| claudya a răspuns:

Incearca sa folosesti o nuanta cat mai aproape de cea naturala...si mai inet cu decolorantul ca-ti arzi tot parul...

| euu03 a răspuns:

De ce vrei sa te faci mai multe culori? Asta ar implica vopsirea in permanenta a parului chiar daca nu blond... incearca o culoare naturala cum ar fi ciocolatiu.atentie sa nu aiba refleze de roscat, deoarece o sa scapi cu greu daca ai blond tongue stiu din propria experienta.