| roxxutzzz a întrebat:

Sa ma fac reprezentanta la avon sau nu?

Si ce benificii am?thinking

8 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Depinde daca ai timp liber da :D poti primi pana la 40% din suma stransa pentru comenzi.
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/devii_rep.page
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/static/pdf/htmluri/4U/avon-4U.html

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu zic si da si nu, da pentru ca ai mici beneficii, dar numa daca ai comenzi mari, iar nu pentru ca tu trebuie sa iei toate comenzile sa le trimiti si daca ceva nu-ti vine tu o sa suporti reclamatiile sa zic asa.

| georgi1897 a răspuns:

Eu zic nu.Pentru ca tu trebuie sa comanzi produsele si apoi clientii iti vor da banii si nu se stie daca ii mai recuperezi...
Acum e treaba ta daca iti asumi riscul.
Sper ca am fost de ajutor... Funtita?

| georgi1897 a răspuns:

Funtita este in partea dreapta si se vede gri dar cand pui sageata pe ea se vede portocalie...am fost de ajutor sper...

Răspuns utilizator avertizat
| Altu a răspuns:

Tu trebuie sa te gandesti daca ai cui sa vinzi produsele avon (rude/prietene/cunostinte care consuma) si daca iti place sa faci asta (placerea poate fi compensata de castig ).
Daca nu ai multe prietene care consuma sau esti prea timida sa faci asta nu rezolvi nimic.
Beneficiezi de un pret promotional pentru produsele pe carele cumperi+ comision din produsele pe care reusesti sa le vinzi.

| roxxutzzz explică:

Sunt noua pe aici si nu-s tiu cum se da funtitabig grin... scuze

| Alexăndruţaa a răspuns:

Pai uite eu sunt reprezentanta la avon.si sunt beneficii...mari ca de ex banii, cadourile, etc:* ma gasesti la id-ul alesia_ale98