| Ella_3908 a întrebat:

Cum dai comanda avon(in cazul reprezentatilor)... dati-mi mai multe informati despre reprezentanti avon (ce trebuie sa faca si benificii) mersi :*:* FUNDAtongue

Răspuns Câştigător
| Andreiutza10 a răspuns:

Comanda o poti da de pe site-ul lor de pe net www.avoncosmetics.ro
Nu trebuie sa faci mare lucru: Sa stii sa iti convingi clientii sa cumpere si sa plasezi o comanda. O data la 3 saptamani incepe o noua campanie. Beneficiile constau in discount-ul intre 15-40% in functie de valoarea comenzii, precum si in cadouri motivationale oferite de avon, constand in produse avon.
Mai multe informatii poti gasi chiar pe site-ul lor.

4 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Gasesti informatii cate vrei pe www.claudia09avon.eu

Răspuns utilizator avertizat
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Buna
da-mi un mail si iti dau toate informatiile
mihaela_roxana. ditu@yahoo.com si un cadou daca te inscrii la mine

Răspuns utilizator avertizat