| cevacumva a întrebat:

Sa va zic cam asa suntem trei prietene si una, isi tot permite sa ne jigneasca pe mine si pe cealalta desi nu e deloc mai bine ca noi >? ce sa-i facem si noi sa si dea seama ca nu-i permitemi sa ne jigneasca? suntem in acelasi liceu

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Vorbiti cu ea sincer si deschis, doar sunteti prietene si se presupune ca prietenii discuta orice, nu? Intrebati-o daca ea ar fi multumita sa o jigniti si daca considera ca in situatia asta mai puteti fi prietene. Sa se schimbe! Daca nu, sa-si gaseasca alte prietene care sa-i permita limbajul si sa accepte comportamentul ei! Pupic!

2 răspunsuri:
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Pai ar trebui sa o ignorati complet deoarece daca ea nu va aprecieaza nu va merita... cateodata iti dai seama de valoarea unui prieten numai dupa ce l-ai pierdut

| Lorreyn a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui ca te deranjeaza atitudinea ei si jignirile pe care le foloseste daca asta nu merge ia incercati voitongue vre o 2 zile sa nu mai vb cu ea o sa o lase mai moalewinking