| Miryam_6540 a întrebat:

Am fost cu un baiat acum un an …si ne-am despartit ( am fost in aceeasi scoala ), din intamplare am cazut amandoi la acelasi liceu, dar in clase diferite, ( acum sunt in a 10 a) …. dupa ce ne-am despartit, la cealalta scoala nu vorbea deloc cu mine, dar acum, de un timp … ma baga in seama, vorbeste, glumeste cu mine etc etc etc ……. nu stiu ce sa cred,. daca poate fii vorba de iubire pe la 15 ani… cred … dar. … voi ce credeti: :ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

S-ar putea sa te trateze doar ca pe o " cunostinta veche ", dar s-ar putea sa te si placa. Totusi, un baiat indragostit cu adevarat face mai mult decat. conversatie. Eu cred ca cel mai bine e sa mai astepti un pic. Daca tu il mai iubesti, fa tot posibilul sa-i arati ca intre timp. te-ai maturizat.

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Eu nu stiu ce sa-ti spun caci am aceiasi dilema am stat 7 luni cu unu si dupa ce ne-am lasat ma ura dar eu iluram mai mult caci nu m-a iubit cat l-am iubit eu pe el,, timp de 6 luni ma ocolea si pe strada daca ne vedeam se dadea pe cealalta parte.acu d cand stau cu alt baiat si avem deja 4 luni ala a inceput sa ma salute si intr-o zi am vorbit pe mes de fosta noastra relatie si el cica nu vreau sa vb despre asta ca ma faci sa ma simt rau.nu stiu nici eu ce sa cred. eu cred ca fac asa unii baietii doar ptk sunt cam gelosi ca nu mai esti cu el de aia nu cred ca te iubeste sau nu stiu ce sa zic...bafta pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mesajecudragoste.ro