| AskLex a întrebat:

Sal all, vr sa va intreb daca a incercat cineva ColonHelp? as vrea sa stiu daca are rezultate? J cam cat ati slabit si in cate luni? mulmesck mult :X : Xbig grin big grin

Răspuns Câştigător
| miroonah a răspuns:

A incercat tatal meu si a slabit cateva kghappy se ia timp de 3 luni mi se pare...dar dupa 3 luni se ingrasa la loc.colonhelp are efect doar pe perioada cand il iei

8 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Renunta la ideea de a lua pastile de slabit, am facut si eu aceeasi prostie, am slabit 6 kg si m-am ingrasat 12 dupa ce nu le-am mai luat.

| jadir a răspuns:

Colonhelp si colonx sunt produse pentru detoxifiere nu pentru slabit.

| Maryse a răspuns:

A incercat mama mea si nu a slabit absolut deloc.

| 3ma a răspuns:

Am o prietena care a incercat.A slabit 3-4 kg intr-o luna, iar dupa terminarea "curei" le-a pus la loc instantaneu.

| dRaXler a răspuns:

A incercat mama si nu e bun de nimic.Sa nu faci greseala sa iti cumperi...

| danyboy02 a răspuns:

Sora mea a slabit 5 kg in trei saptamani dar nu a folosit colonhelp ci colon cleanse un produs asemanator dar care nu trebuie sa ti-l prepari ci doar sa inghiti cu apa 2capsule dimineata si 2 seara http://pro-naturals.ro/

| AceofLaw a răspuns:

Am incercat si al slabit aproape 1 kg... Nu am putut rezista la chemarea shaormei

| Anna1994 a răspuns:

Buna.Mama mea foloseste ColonHelp.Si a slabit cam vreo 3-4 kg intr-o lunablushing