| 11vladutz90 a întrebat:

Este bun ColonHelp pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| remediinaturale a răspuns:

Daca respecti tratamentul si doza...este foarte bun. Vezi aici mai multe informatii http://www.remedii-naturale.com/colon-help-480g.html

| strepsils a răspuns:

Este bun atat timp cat respecti doza. In primele zile am baut foarte multa apa dupa ce luam doza, dupa care organismul si-a revenit si nu ma mai adapam ca o vacalaughing Adevarul este ca zilnic consumam doar 4-5 cani de cafea si atat.

| strepsils a răspuns:

Buna,
Din pacate nu iti pot raspunde la mesaj ca "juniorul" din mine nu ma lasa laughing
Iti recomand cu caldura ca doar e cam frig p'afara laughing
Serios acum...este bun, dar trebuie tinut cont de dozaj si perioada de utilizare in caz contrar nu va avea efectul dorit