| anonim_4396 a întrebat:

Salbig grin cum pot sa imi indrept si eu parul fara sa folosesc palcastraight face pentru ca atunci cand imi creste mi se increteste si nu imi place eu vreau sa stea drepthappy

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Neverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sa nu til dai cu apa si sa til lasi sa se usuce singur el numa se va incretzi si mai rau! tio zis din propia experiantzawinking

oriq eu ador parul meu love struck multe ar vrea sa il aibe asa dar nu il au asa ar trebui sa te gandesti si tu, fara placa draga mea nu ai cum sa til indreptzi si decat sa til distrugi utilizand-o mai bine lasa-l asa ca sigur iti sta superlove struck

eu cand il vreau cret love struck mil fac cu spuma si in rest eu il usuc cu fionul si cu peria dar nu aproape( ca mil ard) si imi sta drept iar sprea varfuri putin oondulatlove struck fatzil asa ca arata superlove struck

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Pai cand ti se mai increteste il dai cu apa si il lasi asa fara sa-l mai usuci sau sa mai il dai cu cevabig grin

| meLyssa_9110 a răspuns:

Indreapta-l cand e aproape uscat cu fheonul si cu peria rotunda.va sta drept si nu are temperaturi mari de 180 -200grade ca placa incat sa-l arda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mereu cand se increteste da-l cu apa si piaptana-l cu un pieptene cu dinti desi...nu-l usca cu fionul, ci lasa-l sa se usuce singurbatting eyelashes :d

| bogdan_8101 a răspuns:

In primul rand is baiatlaughing) si mie mi se incretesc perciunii si bretonul si sta aiureasad