| AndreiDoMino a întrebat:

eu am 13 ani si am vrut sa merg sa imi inalbesc dintii, dar mama a zis nu am voie acu. De ce?

Răspuns Câştigător
| maryanu_8195 a răspuns:

Da e adevarat de zice mama ta si e o varsta 'frageda' pentru un tratament de inalbire poate afecta smaltul dintilor. Un remediu gratis si eficient este pasta si periuta deocamdata. Bafta :d.

2 răspunsuri:
| Tibi_4641 a răspuns:

Pentru ca dintii nu iti sunt complet dezvoltati, iar o albire a dintilor ii si afecteaza putin happy daca se face acum o greseala, dintii vor creste gresit

| FuCkMAn a răspuns:

Nu e adevarat. Dinti se pot albi de la o varsta de peste 7-8 ani