| UnBaiat439 a întrebat:

Merge ceva papion la camasa asta
http://www.oradeahub.com/......Rosii.html

8 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa pui papion la o camasa in carouri. ( ar fi prea incarcat..si modelul si papionul)

| EvilThoughts a răspuns:

După părerea mea, da.
Mă gândesc la faptul că, purtând un papion, ți-ar sta mai bine dacă ai băga cămașa în pantaloni. Nu știu dacă înțelegi ce zic...
Bine acuma depinde de pantalon și de statura ta...

| UnBaiat439 explică (pentru EvilThoughts):

Am 1.76 ( ieri m`am masurat) si da camasa va fi in pantaloni.

| EvilThoughts a răspuns (pentru UnBaiat439):

Dap.
Eu spun că ar arăta bine happy

| UnBaiat439 explică (pentru EvilThoughts):

Dar ce culoare?

| EvilThoughts a răspuns (pentru UnBaiat439):

Cred că negru.
Nu-mi plac cele de alte culori și dacă ai lua unul tot roșu nu cred că ar ieși în evidență prea mult.
Cele negre sunt baza laughing

| stlucian a răspuns:

Sincer NU.Nici macar cravata.Camasa trebuie sa fie alba in general pentru un papion cel mult cu dungi la un papion in doua culori.

https://www.google.ro/......ps?/search

| Madeline33 a răspuns:

In nici un caz. Poate daca ar avea patratelele mai mari, da... poate. Dar de obicei un papion merge la o camasa cat mai simpla.