| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat ieri o pereche de balerini foarte dragutilove struckI-am probat la magazin si erau numai buni dar cand am ajuns acasa am constatat ca nu-mi vinsadCe sa fac? Pur si simplu imi cad din picioare dar eu vreau sa-i port.Idei...ceva?straight face

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmm...thinking Nici nu stiu ce sa iti spun.
Ai putea face un singur lucru big grin Sa rogi vanzatoarea sa iti dea o alta pereche big grin
Succes!love struckSi data viitoare fi mai atenta!kiss

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Bagă vată în vârf...eu aşa fac laughing

| lola a răspuns:

Du-te cu bonul la magazinul respectiv si spune ca doresti sa ii inlocuiesti cu o pereche mai mica.

| dienuk a răspuns:

Returneaza-i si cumpara o masura mai mica, ce altceva ai vrea sa faci?! daca erau mici iti taiai un deget ca-n cenusareasa nu? fii seriosa, returneaza-i sau poarta 9 perechi de ciorapi de lana ca sa nu`ti mai cada picioru` laughing bafta.

| GabiCh93 a răspuns:

Nu ai ce le facelaughing
returneaza-i

| cmm a răspuns:

Branturile ar fi o solutie buna. Se gasesc in magazinele de incaltaminte dar nu in toate. eu iau din bazarul de la Obor, nu sunt scumpe, dar ia pantoful cu tine sa vezi exact cum se potriveste pe calapod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic du-te inapoi si returneaza-i explica-i situatia si poate te va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste http://www.incaltamintecitychic.ro/termeni#6, este dreptul tau sa poti schimba perechea cumparata

| sufletel_3672 a răspuns:

Poate cunosti pe cineva care poarta masura respectiva si doreste sa-i cumpere la acelasi pret de la tine. Incearca sa propui cuiva, poate ai noroc.