| cocainanicotinablabla a întrebat:

Dupa vopsire ce masca pot sa imi fac ca sa imi arate parul sanatos nu degradat de la ea?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O mască hrănitoare pentru păr vopsit!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| cocainanicotinablabla explică:

Mersi frumos! va pup :*

| adiadelaida a răspuns:

Buna; eu de cand ma stiu imi fac aceeasi masca: galbenus de ou + ulei masline extravirgin+ ulei ricin. nu doar ca imi zice toata lumea ca e frumos si straluceste dar mi-a si crescut foarte mult intr-un timp scurt (l-am avut pana imediat sub umeri iar acum e aproape de fund si am 168cm). de tuns nu i-am mai tuns varfurile cum obisnuiam pentru ca masca l-a ajutat sa se regenereze de la vopsit+uscat cu foehn+placa. nu fa masca des pentru ca risti sa faci matreata. o data la 2 saptamani. e suficient. sper sa mearga. eu, una, o recomand tuturor. la mie si la prietena mea cea mai buna a avut rezultate 100%. te pup