| Wall-e_Valy_1997 a întrebat:

Parul meu este foarte rar, se ingrasa repede iar firele sunt foarte subtiri si fragile.Ce masca sau tratament imi puteti recomanda pentru ca parul meu sa arate mai sanatos si sa devina mai des? ceva nu prea costisitor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danny1212 a răspuns:

A, da ai o problema nu prea majora ai putea folosi ulei de ricin, ulei de urzica, o masca de keratin si un sampon de frunza de nuc, nu e neaparat sa ti le cumperi de undeva unde e scump, simplu de la o farmacie ieftina!
P.S.: Sper, sa-ti fost de ajutor! happy

| Wall-e_Valy_1997 explică (pentru Danny1212):

Mersi frumos! O sa incerc ce mi-ai recomandat :*

1 răspuns: