| Krone a întrebat:

Am inceput sa ma barbieresc am 16 ani si in loc sa-mi creasca barba aia aspra si tare zic de mustata imi creste tot asa cum era inainte. ce sa fac sa fie barba tare zic asa aspra nu moale cum era inainte si ma barbieresc de 1 data la 3-4 zile. Un sfat ceva! Funda

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti face nimic ci astepti sa mai cresti ca barba cu trecerea aniilor devine aspra nu in cateva zile.

| Liviu a răspuns:

Of,ma uit la tine. Ma vad pe mine.
Asa eram si acum 4 ani laughing
Vroiam barba,vroiam sa ma barbieresc...
Mi sa asprit fata. e intepatoare cand dau cu manahappy
e aspra aspra.
EU am o barba rara,nu e deasa insa cu timpul sper ca se va indesi.
Ma barbieresc saptamanal.
Cand am inceput a ma barbierei nu aveam ce sa barbieresc.
Acum mi-am lasat si cioc, dar il voi da jos ca a devenit plictisitorhappy
Sfatu meu, stai linistit ca si daca te agiti nu rezolvi nimic.
De ce nu iti place cum e tenul tau acum fin?

| Ramo80 a răspuns:

In loc sa te bucuri ca nu ai o barba de aia groaznica sa necesite barbierit o data la maxim 2 zile, tu ai vrea sa ai mare bataie de cap cu ea. E ca si cum as vrea eu mai mult par sa ma epilez des. laughing Asteapta si tu sa mai cresti si dorinta ta va fi indeplinita natural. Daca nu va fi asa, bucura-te, norocosule!

| thekingisback a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa ai barba?