| EllyCA a întrebat:

SaLk...cum scap de herpes?

15 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Crema, trece in cateva zile.Costa vreo 10 lei.
Sau plasturi antiherpetici. Costa vreo 5 lei.

| LoOvE a răspuns:

Puneti pasta de dinti pe el, si tine-l acolo toata ziua, sau macar cat poti.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Sunt plasturi la farmacie. nu costa foarte mult. in jur de 3-5 lei. si iti trece destul de repede.big grin

| nonny50 a răspuns:

Ia de la farmacie un plasture antiherpetic. e 4-5lei! fumnda?big grin

| Unique_8782 a răspuns:

Poti sa-ti iei plasture antiherpetic de la farmacie.Este in jur de 5-6 lei.

Te mai poti da si cu fluocinolon, crema de galbenele happy

Si ai grija ca acestea ies de la stomac deci in perioada cand ai herpes bea multe lichide, supe, fructe happy

Sper ca ti-am putut fi de ajutor!

| EVA_7591 a răspuns:

Plasturi, aciclovir crema, crema de galbenele, propoliswinking

| Angelsergiuboy a răspuns:

Pasta de dinti pe el ajuta intodeauna

astept 1 funda daca te-am ajutat

am raspuns primul

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Adica de buba aia din coltul gurii? Pai da-te cu crema si asteapta cateva zile, ca o sa treaca. Daca ai ceva crema special pentru buze, da-te cu aia.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| Andre a răspuns:

Aaa.cand iti apare herpes draga iti apare de ciuda esti o ciudoasa si o invidioasa si acum iti place emo copiatoareo cum e numele tau de la TPU NU AI GUSTURI LA BAIETI ASTA EE! iti place LUSERUU de justin bieber si u esti la fel un LUSERR ce sa faci ca sa scapi de el. nu mai fii invidioasaaa... tonguetonguetongue esti LUSEEEERR

| deea17_7351 a răspuns:

Plasture...crema.pasta de dinti:*

| Quicky a răspuns:

Ia-ti un plasture medicinal spune-i vanzatoarei sa iti dea un plasture pentru herpes. costa in jur de 3-5 RON. scapi de el destul de repede.

| Aliiiee a răspuns:

Cu plasturi antiherpetici happy

| Dahliaa a răspuns:

Pentru. herpes cumpara crema aciclovir.

| קคקยรђเςค a răspuns:

Cu o crema numita ISOTREXIN (am folosit-o si eu)

| PaloPalomy a răspuns:

Exista crema speciala sau Bitter german care se gaseste in farmacii. mai exista si plasturi speciali tot in farmacii care il vindeca foarte repede