| SandutzaRebeja a întrebat:

Cum sa scap de herpes in citeva zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justlovee a răspuns:

Am avut si eu acum ceva timp si nu stiam ce sa mai fac numai sa scap de herpes, am incercat cu alifii dar degeaba pana mi-a recomandat o prietena sa dizolv o pastila de aciclovir in ser fiziologic si sa tamponez bubita, asa am facut si in doua zile am scapat, sper ca o sa te ajute si pe tine, succes!happy

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

De care herpes? Daca ai herpes bucal iti recomand pasture.Mergi la farmacie si cumpara-ti. e in ju de 1 leu si este foarte bun.

| Maria_Karina_1997 a răspuns:

Da-te cu Aciclovir in 2-3 zile nu o sa-l mai ai. kiss

| SandutzaRebeja explică:

Pastilele nici odata nu ma ajuta... ceva din medikamentele naturale...de exemplu pasta de dinti a ajutat pe cineva ca pe mine nu stiu de ce dar nu ma ajutasad

| alexel3na a răspuns:

Date cu glicerina boraxata! mi-a trecut in 2 zilebig grin