| LoveYouPdi a întrebat:

Intrebare pentru FETE nu va suparati Baietii,dar daca stiti nu am nimic impotriva numai sa nu va bateti jochappy
Am o intrebare si please help me.Ok,deci vreau sa ma suvitez si eu cu roz sau albastru, dar nu vreau permanent, vreau cu spray.Si nu am gasit nici unde in DEVA. Daca stie careva unde as putea gasi in DEVA i-as fi recunoscatoare si i-as da fundita!:*:*:*Msss:X:X:X

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Pai de obicei se gasesc la farmacie.
Un mic sfat : Ca sa poata iesi culoarea dorita trebuie sa iti decolorezi parul. Sau mai bine ai putea sa gasesti o culoare care sa se potriveasca cu parul tau.winking

Pa-pa!

| LoveYouPdi explică (pentru cυρcαкє):

Eu sunt satena mai inchis putin spre deschis(Intre)happybatting eyelashes! Ce culori mi s-ar potrivi?:*:*:*

| pUpiLiCi a răspuns (pentru LoveYouPdi):

Roscatttt! sau blonde saunegre inchisswinking

| GirlAlexia a răspuns:

Uita-te pe DisneyCheannel si este acolo un set de slaon care are suvite colorate care ti-le colorezi tu.Ma rog nu stiu sa iti explic dar uitete pe Disney si iti arata Salonul de suvite si bucle! bye te descurci tu daca nu iti place imi cer scuze!

| LoveYouPdi explică (pentru GirlAlexia):

Stiu ce spui, dar nu pot sa-mi cumpar setul, eu ziceam de tub de spray, mersi oricum:*

| GirlAlexia a răspuns:

Cphappy chiar daca nu te-am prea ajutat

| SerbanescuLucianMihai a răspuns:

winkingeu din pacate nu-s din DEVA da suvitatu cu ros si albastru o sa arate foarte frumos:*