| love_6825 a întrebat:

Unde pot gasi si eu blugi pentru fete largi? help? please[-O

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Mall sau hypermarket.
Pa, pa.

| hiphopbeatz a răspuns:

Crede-ma am cautat in draci. cel mai mult pentru fete ca sa zic asa sunt cei evazati.

am gasit ceva mai largi in takko http://www.takko-fasion.com/ro/

pace!

daca vrei largi gen hip-hop syle cauta in magazine de hip-hop-eri.

| Arthur a răspuns:

Cum or fi fetele alea largi? rolling on the floor

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Doamne ce intrebare, pai nu crezi ca sunt la fel ca si blugii pentru fete stramte? laughing

| coddy24 a răspuns:

Incearca pe google happy face minuni sa stii gasesti magazine virtuale multe. bani sa ai laughing

| FlorinaRuby a răspuns:

Vailaughing fata nu cred ca se refera la fete largi`! ci la blugi largi pentru fete, daca nu greseschappy

si eu cauthappyacum depinde si in ce oras stai
ca daca e unul mic...nu prea gasesti

| dracdeingerash a răspuns:

Daca nu vrei largi de sus pana jos si doar cu turul lasat si jos stramti, stau super gen hip-hop am eu de afara marca Bershka Denimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor.
cum ma pentru fete largiii silly.
LOL
si euu cautt happy.
da' eu caut blugi largi su cu turu. n jos pentru fete laughing.
happy.
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Mall. Sau in Euro.

| Marian_2691 a răspuns:

Sunt destule magazine xxl, depinde unde locuiesti

| love_6825 explică:

Nu, cautam pentru ca aveam o cunostinta care era destul de plinuta, si nu prea gasea haine pe marimea ei.si nu nu sunt eu aia happy