| Ea.e. a întrebat:

Sall. Am auzit ca daca fetele isi maseaza sanii cu Tinctura de Marar le cresc sanii.Este adevarat? Imi puteti da vreun sfat ceva? Cum se procedeaza etc...

Merci

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

N-are rost sa ai incredere in asemenea produse.chiar daca e un produs natural, cu siguranta iti hraneste pielea si probabil stimuleaza circulatia sanilor, insa nu va face minuni! daca ar face, toate am avea sani ca Pamela, sa fim sinceri acumhappy sanii tai cresc in functie de genele tale si cum ii "mostenesti"

succeshappy

3 răspunsuri:
| Babushka a răspuns:

Amibotea buna glumalaughing mda pai eu sincer nu cred in asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ancule.de la marar si telina, creste potenta.sanii cresc de la cat de tare sunt stimulati fizic.adica cat de tare sunt trasi si masati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbele raman in aer, faptele conteaza.