| Bubu14 a întrebat:

Am auzit ca de la tinctura de marar iti cresc sanii si as vrea si eu sa o folosesc dar am inteles ca are si reactii adverse si mie cam frica.Si daca ma hotarasc sa o iau cum se ia? Multumesc mult!:*

2 răspunsuri:
| Bubu14 explică:

Am aproape 15 ani.Nu pot sa spun ca nu am sani deloc, eu cred ca ii am potriviti pentru varsta mea si stiu ca o sa se mai dezvolte dar am vrut sa fac cumva sa grabesc asta.Am o colega care cred eu ca s-a dat cu tinctura de marar pentru ca inaainte de vacanta de vara nu avea deloc sani iar cand am inceput scoala ii are foarte mari si rotunzi.ea mi-a zis mai de mult ca ar vrea s incerce asta dar nu stiu exact daca a si facut'o.acum sunt certata cu ea si nu pot sa o intreb pentru ca oricum nu ar recunoaste

| Bogdan_1648 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai consulta un doctor de specialitate. Nu trebuie sa faci dupa ureche, poate cauza mai tarziu si dintr-o prostie din asta poti regreta toata viata. Sper ca nu te deranjeaza raspunsul meu, dar nu cred ca este cea mai buna solutie folosesti tinctura de marar " din auzite". Fii isteata si consulta un medic. Apropo cati ani ai de esti asa inversunata se ai sanii mari?