| ramkat a întrebat:

Sall. Am o int pentru fete: cum poate obtine prietena mea care are parul blond, portocaliul acela care il are adela popescu in cap! Plz spuneti-m daca stiti o marca de vopsea care o are in paleta! Mersiwinking

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Sugereaza-i sa incerce un nuantator. Nu va fi mare tragedie daca nu va iesi tocmai culoarea pe care o doreste sau daca nu-i va placea noul ei look, pentru ca se va curata dupa cateva spalari, insa vopseaua ar putea provoca un mic dezastru.hee hee Asa, ca marci de vopsea, respectiv nuantator, Garnier si Londa sunt cele mai utilizate de prietenele si cunostintele mele. Eu nu m-am vopsit deloc pana acum, dar tinand cont de parerile lor, par sa fie ok.

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu e portocaliu, cu toate ca asa pare.e un castaniu ramat, ea fiind blonda cred ca va iesi exact cum vrea.inainte sa se vopseasca sa ceara parerea unei persoane care se pricepe ca sa nu tipe cand se uita in oglinda

| ShockyPunk a răspuns:

Eu am folosit o vopsea portocalie de marca Beauty, si sunt tot blonda(spre saten) natural. Pe cutie scria Beauty permanent hair phyto color. Si in colt dreapta sus PEACH M10. Nu am gasit nicio poza pe google ca sa iti arat culoarea.