| deedee_3754 a întrebat:

Sallhappy care stie ceva remedii pentru pistruistraight face >--- >FUNDA:

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Am citit eu intr-o revista ca, cica,cu suc de castraveti happy Nu sa il bei,in fiecare zi dimineata si seara tamponezi cu suc de castravetihappy

Pe net sunt multe retete daca stai sa cauti.dar nimeni nu stie cat de bune sunt intr`adevar.

Nu incerca cu creme pentru ca o sa iti afecteze pielea.

2 răspunsuri:
| blue95 a răspuns:

Hei >big grin.baietii considera pistruile ca fiind foarte frumoase si sexy big grin.deci lasa`le asa.si eu am pistrui cateva si imi placbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asta te va ajuta: http://www.undegasesc.info/5137/unde-gasesc-tratament-pentru-pistrui