| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Sall lume, ce parere aveti de dans oriental ( din buric )?

16 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Fiecare are gusturile lui, si sincer nu prea sunt atras de asa ceva, dar este destul de frumos, si normal ca nu il poate face oricine, mai ales singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu, nu prea ma dau in vant dupa ele, dar totusi e un dans frumos de admirat la baiat cat si la fata.Acum depinde si cat de bine danseaza respectiva persoana. Unii danseaza super, altii nasol rau.laughing

| rousz a răspuns:

Buna! Mie imi place atat la baiat cat si la fata laughing ai vazut la romanii au talent ce sucar era acela care a trecut etapawinking frumos si de admirat acest dans bine ca si altele

| χƒяυмυѕιкαχ explică:

Eu fac asa ceva si vreau sa aud ce parere aveti

| Kristelle a răspuns:

Si eu dansez oriental...imi place foarte mult, insa in public am anumite retineri) Cei care practica acest dans, dispun de flexibilitate si foarte multa energie!

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Kristelle):

Da asa e si cine face asa ceva trebuie sa aiba talent ...eu m-am inscris de curand la venray's got talent si le-au placut ff mult pe 13 mai e runda a2a abia astept sper sa ajung undeva cu dansurile astea oricum le practic ca hobby ..acasa...

| Kristelle a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Sper sa ajungi acolo, unde iti doresti! Mult succes in continuare!

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Kristelle):

Mersi mult. te pup, si tie succes

| Kristelle a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Multumesc si eu! Pupici! Poate o sa ne povestesti, dupa ce vei trece de etapa urmatoare.big grin

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Kristelle):

Da daca vrei iti dau messu si iti povestesc acolo/

| Kristelle a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Daa! Chiar te rog!:*:*:*

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru Kristelle):

Geany10g@yahoo.com si zi-mi te rog cum incepe a ta ca sa stiu da esti tu sanu fie altcineva...

| χƒяυмυѕιкαχ explică (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Cu ''g '' mic, nu cu litera mare

| Kristelle a răspuns (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Alinuzza_frumusica93

| didiblack a răspuns:

Au cred ca-ti pune in evidenta silueta, iar prin acest dans iti arati abilitatile de ati misca corpul.
cred ca ti-ar placea happy

| Dragosgrecu a răspuns:

Pai, din ce in ce mai mult au inceput sa apara trupe de dans care includ si dansuri orientale! uite un exemplu http://dreamcabaret.ro/! dansul oriental din punctul meu de vedere este ok, atata timp cat este un dans de caracter! Succes