| Raluca_2845 a întrebat:

Ce parere aveti despre dansul oriental? Si ce parere aveti despre fetele care practica acest dans? Eu practic acest dans, imi place si ador ceea ce fac.
Pupu:*

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi se pare ceva foarte senzual. Cand vad aceste fete nu pot decat sa am admiratie. Mi se pare ca plutesc gratios. Bravo tie, Raluca!

nony
| nony a răspuns:

Nu nu, nu te cred.Adica vreau ceva concret, o proba practica, ceva LIVE. Asa din gura (...)hee hee

| Flav a răspuns:

As vrea sa am si eu parte de un dans oriental intr-un separeu. Se poate?thinking

| JeSa a răspuns:

Buna!, exceptional!, Succes!

| Klara a răspuns:

Imi place muuuult :X Si mie mi-ar placea sa invat dar nu am aptitudinile fizice necesare blushing

| Viviluka a răspuns:

E foarte frumos. si fetele... nu e nicio problema nu am nimic cu ele este foarte greu sa dansezi un astfel de dans. e foarte bine daca practici acest dans succes in continuare pup kiss

| putzulica a răspuns:

Pai despre fetele care le practica... am o impresie buna. si nu oricefata practiaca. decat cele sexylove strucktongue

| theodoraafi a răspuns:

Acest dansuri sunt foarte tari. mi-ar placea sa stiu si eu sa dansez asa.
au in ele senzualitate, finete, delicatete, gratie.
te admir pentru ceea ce facihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca_2845 explică:

Ms frumos, Bacemi:*
Intr-adevar, pentru mine ceea ce fac, este ceva nemaipomenit.nu pot explica ce simt cand dansezlove struck
Respect pentru toate fetele care practica acest dans. Efortul este bine meritat, rezultatul este extraordinarlove struck

| Raluca_2845 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=ALqi272mYt8
Idolul meu, Modelul meu, Sursa mea de inspiratie:X

| Raluca_2845 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=ALqi272mYt8
pardon:) ma scuzati:P asta e linkul bun:)
sper:-s :))

| Raluca_2845 explică:

Gerogy, varsta in acest dans nu exista. Te poti apuka si la 40 de ani.Si de la minim 6-7 ani.Deci nu e timpul pierduthappy Trebuie doar sa-ti doresti si sa ai ambitie pentru ca este multa munca, dar atat de satisfacuta esti cand vezi rezultatele, incat uiti efortul depus.

Succes:*

| xu a răspuns:

Dupa parerea mea este un dans foarte frumos, admir fetele care practica acest dans...destul de solicitant.Bravo! Si succes in continuare:*

| g3orgy a răspuns:

Te felicit. as vrea si eu dar nu prea mai am timp ca la ora 2 3 ajung acasa mananc si dupa aia lectile si seara la tv mai ales ca anul asa am materia foarte grea si la anul dau examen pentru a trece intra 9 a crying este o varsta obligatorie? care este accea daca exita?