| Ooops17x a întrebat:

Sall! mi-am luat o camasa in carouri cu mineci scurte... vreau sa va intreb pot s-o port cu maiou de subt. sint fata ...mersi

8 răspunsuri:
| xdeex a răspuns:

Da.Cu un maiou negru merge cel mai bine, dar sa fie simplu happy

| anutzica001 a răspuns:

Da! ti-ar sta super sa stai cu camasa descheiata si sa ti se vada maieul
ai grija la culoare ori alb ori o culoare de pe camasa in cantitate mai mica( ca sa o pui in evidenta, pentru ca daca pui o culoare care se gaseste pe toata camasa si maieul de aceeasi culoare va fi prea aglomerat )
sper ca te-am ajutat

| AndressAndreea a răspuns:

Bineinteles ca poti. Chiar si cu tricouwinking

| cryssa a răspuns:

Ar fi dragut cu o bluza cu maneci lungi, dar merge oricum:X

| camy417 a răspuns:

De ce nu?

| aNdRa_6572 a răspuns:

Eu zic sa nu.ti iei maiou o iei decat cu sutienwinking

| SaKurAa a răspuns:

Mie mi se pare o combinatie destul de buna. Acum depinde si de culorile pe care le asortezi. Cel mai usor ar fi sa iei un maiou negru sau alb, dar poti sa incerci si alte culori. Dupa ce te imbraci, daca nu esti sigura de combinatie ai putea sa ceri si un sfat din partea cuiva care te poate vedea. Succes la asortat :*