| Viseinalbsinegru a întrebat:

Sall! stie cineva niste masti/sampoane..sau orice alt produs pentru caderea parului? de ceva timp imi cade rau si nu stiu de ce.app nu folosesc placa. ondulator(pentru ca e cret) sau orice alta chestie de genu'...HELP MEEEE... funda :*

Răspuns Câştigător
| mOBSCENE a răspuns:

Eu am folosit intreaga gama de la L'oreal Elseve Arginine Resist X3 (sampon, balsam, masca, tratament) si chiar am observat o diferenta happy Le-am folosit pana le-am terminat.

| Viseinalbsinegru explică (pentru mOBSCENE):

Iar apoi ai mai avut probleme? happy

| mOBSCENE a răspuns (pentru Viseinalbsinegru):

Daca ma intrebi pe mine, nu nu am mai avut probleme, as fi continuat sa le folosesc, dar acum folosesc o gama de la Garniere, pentru par deteriorat, pentru ca am probleme cu el de la placa. Oricum, nu imi mai cade cum imi cadea inainte

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thalyslly a răspuns:

Henna,trebuie sa stai mult cu ea in par dar e cea mai buna.o gasesti la plafar sau real o amesteci cu apa calda si o lingura de otet pana devine pasta

| Tzukushi a răspuns:

Uite aici pisicuta tratamente naturale pentru par

http://mariabeautytips.wordpress.com/......hidratare/

| AnDrU30 a răspuns:

De ce nu te duci la farmacie sa te interesezi?