| Mri_Aditzu_1999 a întrebat:

am o intrebare maine am banchetul de clasa a 8-a si nu stiu in ce sa ma imbrac am un sacou crem paltaloni de stofa negri si camasa alba intrebarea mea este se potriveste paltalonul de stofa negru cu sacou crem?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantalonul, nu paltalonul, nici sa scrii nu sti.

| Mri_Aditzu_1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca nu dai raspuns nu comenta! Mersi big grin

| BadassFox a răspuns:

Eu pentru banchet o sa port o camasa alba cu picatele negre, un sacou albastru si niste pantaloni negri tip blug. Incearca sa iti iei niste pantaloni negri dar nu de stofa, deoarece stofa este demoadata.

| Mri_Aditzu_1999 explică (pentru BadassFox):

Oke,Dar as vrea sa stiu daca se asorteaza