| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare am banchetul in clasa a VIII-a. Am un sacou crem si o pereche de pantaloni negri. Ce camasa s-ar potrivi? Daca puteti, sa-mi puneti si o poza.

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

După părerea mea ar merge o cămașă albă, simplă. De asemenea, s-ar potrivi și un papion negru, pentru eleganță.
Noroc.

| kar1GaNNN a răspuns:

Se va asorta perfect cu o camasa alba simpla.

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Bleu

| Morooo a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url Se potriveste. Mult noroc si o seara placuta!

| mihaimos3 a răspuns:

Eu m-am gandit la o camasa neagra (ca pantalonii) si un papion crem. Ce ziceti?