| andreutza99 a întrebat:

As vrea sa imi facu un jurnal si nu stiu ce sa scriu in el deci sa desenez in el nu prea vreau ca nu ma pricep. dau funda la cel mai bun raspuns si la restul vot

4 răspunsuri:
| Horanhugsme a răspuns:

Jurnalul are lacat? daca nu intra pe traducere si scrie in alta limba(EX:italiana, spaniola.germana etc) fundita?big grinpls

| bubu19 a răspuns:

Jurnal? hhmmm e ceva ffoarte interesant.el ar trebui sa contina ceea ce faci tu cam zi de zi. evenimente,ganduri, setimente, pareri.dar sa-l tii foarte bine ascuns cel mai important! eu am tinut 4 ani un jurnal pot sa zic ca am cheltuit 5 caiete studentesti.pana la urma iubitul mi lea gasit.de aceea iti zic tine-l ascuns BINE! mult noroc la scris:*:*

| stelutza2196 a răspuns:

Daca esti buna la creatie (compuneri frumoase, poezii etc.) ti-ai putea descrie viata ca pe o poveste, sau de ce nu? chiar si ca un film: ca tine, prietenele tale si iubitul tau, sau baiatul de care iti place in rolul principal, iar persoanele mai putin agreate de tine le poti pune in rol negativ, sfarsitul fiind unul foarte fericit, ca lucruri bune care ti se intampla numai tie, doar este personajul pozitiv. Dar daca nu prea o ai ca asa ceva, iti poti descrie pur si simplu viata: cine esti ca adevarat, cine ai vrea sa devii, ce pasiuni ai, ce prieteni ai, lucrurile bune care ti se intampla, dar si cele rele; tot ce simti uh ca ar merita ca adevarat! Sper ca am fost de ajutor. fundita?big grin:*

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Scrii ce ai facut in acea zi, lucruri importante/haioase/interesante, desenezi ce reprezinta acea tema, sa zicem : M-am indragostit de X, desenezi o inima, sau poti pune actibilduri si poze sau lucruri reale (o frunza, o felicitare, etc.)

Funda?