| GabrielPC a întrebat:

Astept pareri in legatura cu urmatoarea tinuta: blugi cu bretele (bretelele sa fie lasate) tricou si sacou, intrebarea mea este daca blugii cu bretelele lasate merg la sacou?! big grin

6 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Merg perfect cu sacoul, si chiar se poarta sacoul toamna asta.

| GabrielPC explică (pentru MisFit20):

Nu stiu daca bretelele lasate la blugi merg cu sacoul big grin, sacoul nu este unul de ocazie este ceva ce poti purta oriunde prerea ta care ar fi sa pun bretelele la blugi dar lasate sau sa nu le pun?

| MisFit20 a răspuns (pentru GabrielPC):

Lasa bretele lasate, frate se completeaza perfect. Faci ce vrei, dar eu asa as purta, iti ofera un aer non comformist, iesi din tipar, si nu e inacceptabil ca sosete pana la genunchi pantaloni scurti si pantofi de lac.

| Faruece a răspuns:

Hm,e buna. Succes

| Darker a răspuns:

Nu frate.

| Boxxa17 a răspuns:

NU prea frate..incearca sa tii bretelele ridicate si sacoul deschis happy